search
top

Gra Klondike – opis

klondike opisKlondike to przeglądarkowa gra typu MMO w której możemy rozpocząć zabawę bez konieczności ściągania dodatkowych plików na swój komputer. Wszystko co potrzebujemy to jedna z popularnych przeglądarek internetowych i komputer.        

 Graj w Klondike tutaj…

 

Akcja gry rozgrywa się w Ameryce w czasach dzikiego kapitalizmu i chęci bogacenia się na poszukiwaniu złota. Właśnie przez gorączkę złota nasz bohater zostaje bez rodziców i musi zacząć radzić sobie sam. Oczywiście do pomocy będzie miał Ciebie. By przetrwał będziesz odpowiedzialny za budowę, i mądre prowadzenie osady. To Twojej dyspozycji będzie wiele budynków, roślin, przedmiotów i zwierząt, które odpowiednio zarządzane dadzą upragnione jedzenie i pieniądze na dalszy rozwój. W grze spotkasz też bardzo przyjaźnie nastawionych Indian i Eskimosów, którzy nauczą Cię na dalszym jej etapie wielu pożytecznych rzeczy.

 

Oprócz dużego nastawienia w grze Klondike na ekonomie, zarządzanie i strategie duży nakład został położony na społeczność i kooperacje z innymi graczami bez których pomocy ciężko będzie nam się rozwijać. W późniejszym etapie gry będziesz w stanie przemieszczać się po planszy dzięki psim zaprzęgom, oraz poszukiwać własnego szczęścia być może odnajdując własną bardzo dochodową kopalnie złota. By to się udało oprócz umiejętności będzie potrzebna też szczypta szczęścia i sprzyjający los.

 

Gra została stworzona z przepięknych i bajkowych grafik. Na wysokim poziomie stoją też efekty dźwiękowe. Przy regularnej grze nie jest konieczne także kupowanie udoskonaleń za realne pieniądze ponieważ otrzymujemy za codziennie logowanie potrzebne nagrody.

 

Podsumowując, grając w Klondike nie potrzebujesz ogromnej ilości czasu. Celem gry jest zagospodarowanie Twojego wolnego czasu w sposób przyjemny, relaksujący i bez stresowy. Nietuzinkowy klimat gry może wciągnąć Ciebie na długie miesiące a zabawa wraz ze znajomymi daje dodatkowe godziny dobrej rozrywki. Ponieważ w grze bardzo rozbudowany jest aspekt społecznościowy będziesz miał okazje poznać tu wiele nowych ciekawych osób i rywalizować z nimi o miano najlepszego poszukiwacza złota w Klondike. Powodzenia!

 

top