Kontakt / Support Klondike

Gra Klondike nie chce się uruchomić ? Co zrobić ?

Zanim zgłosisz problem do supportu lub napiszesz na czacie, sprawdź poniżej dlaczego gra Klondike się nie uruchamia. Częste problemy z uruchomieniem gry zostały opisane poniżej.

 

1. Gra Klondike nie uruchamia się na przeglądarce w trybie incognito. Trym incognito nie zapamiętuje ustawień cookies i powoduje problemy z grą. W takim przypadku prosimy uruchomić grę normalnie w zwykłym oknie przeglądarki internetowej Google Chrome lub Mozilla.

 

2. Różnego rodzaju programy blokujące wyświetlanie się reklam mogą powodować problemy z uruchomieniem gry na Twoim urządzeniu. Wyłącz swój program blokujący wyświetlanie reklam zamknij okno z grą i otwórz ponownie.

 

3. Jeśli próbujesz uruchomić grę Klondike na telefonie i w danym momencie jest problem z jej załadowaniem prosimy odświeżyć ekran w większości przypadków za drugim lub trzecim razem jest już ok. 

 

Jeśli ciągle masz problemy z grą, napisz na czacie, podając podstawowe informacje, czyli na jakiej stronie grasz, na jakim urządzeniu gra się nie uruchamia u Ciebie i jaki masz błąd. Sprawdzimy to tak szybko jak tylko będzie to możliwe i odpiszemy na czacie. 

Prosimy się kontaktować na maila biuro@klondike.pl z administracją serwisu Klondike.PL tylko w sprawach:

  •  partnerstwa i reklamy w serwisie Klondike.pl
  • w sprawach aktualizacji poradnika do gry i strony
  • w sprawie newsów i osiągnięć w grze Klondike

Support Klondike

support klondike

Problemy i błędy najlepiej zgłaszać bezpośrednio w grze używając przycisku do zgłaszania błędów i wybierając odpowiedni temat zgłoszenia.

Jeśli jednak masz problem, którego nie da się zgłosić w grze np. z logowaniem napisz proszę na czacie tutaj.

Lub zgłoś swój problem w grupie Klondike na stronie Meetplayer.com tutaj.

Uwaga! 

Możliwość wsparcia dotyczy jedynie graczy grających na stronie Klondike.pl, nie jesteśmy w stanie pomóc graczom Klondike grającym na innych stronach i Facebooku.

Dlaczego nie ma gry Klondike ?

Mamy stały kontakt z Twórcami i dystrybutorami gry Klondike w Polsce, i postaramy się pomóc naszym graczom tak szybko jak tylko będzie to możliwe, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. 

Pamiętajcie, że chwilowe przerwy w dostępie do gry mogą nastąpić podczas aktualizacji i wprowadzania nowej wersji Klondike i jest to normalne. Prosimy wtedy o ponowną próbę logowania za jakiś czas. Problemy zgłaszamy tylko wtedy jeśli brak dostępu do gry utrzymuje się dłużej niż 1 – 2 godziny. 

Aktualności, aktualizacje, newsy

Jeśli szukacie informacji o nowościach i aktualizacjach w grze Klondike to zapraszamy Was tutaj.

Na blogu znajdziecie wiele ciekawych informacji dotyczących gry. Przeglądajcie bloga i bądźcie na bieżąco z tym co dzieje się na Klondike.