rodzinna farma klondike

Rodzinna Farma w Klondike!

Dziadek Edmunda to najbardziej bezinteresowny pomocnik, jakiego Klondike kiedykolwiek widział. Udaj się na rodzinną farmę, poznaj dziadka Hardramble’a i pomóż Edmundowi naprawić gospodarstwo.

⏳To tymczasowe miejsce, które zostanie zamknięte 16 listopada, 23:59 PST.

Ma 1 poziom: Family Farma.


💡Lokalizacja ma dwa główne cele:

– Naprawa domu Edmunda, Kuchni letniej

❗️Po naprawie tych budynków będzie można zrobić przedmiot przydatny w Domu Edmunda i w Kuchni Letniej.

❗️❗️Ten cel otwiera się po znalezieniu strony Edmunda na Familijnej Farmie.

– Znajdź i zbadaj wszystkie Jesienne Kosze.

❗️Od Jesiennych Koszyczków otrzymasz Jaja Gołębie, które po naprawie możesz wykorzystać do kręcenia ruletki w Przytulnym Domku.


✨SPECJALNY BUDYNEK✨

Po znalezieniu strony Edmunda otrzymasz PRZYTULNY DOMEK. Dokończ zadania, oczyść ziemię, odbierz Materiały Budowlane i wypełnij nimi Przytulny Domek. Im więcej Materiałów Budowlanych zbierzesz, tym lepsze będzie rękodzieło w środku.


👉TORT Z PODPISEM

Pomóż Pani Baker zrobić jej ciasto z podpisem, używając dojrzałej Pszenicy, Świeżej Śmietany i Truskawek.

❗️Pani Piekarz da Ci Cukierki Drożdżowe i Eksperymentalne. Ładuj Wybuchową Colę tymi cukierkami i użyj jej jako dynamitu. A drożdże można wykorzystać do robienia energetycznych przekąsek w domu Edmunda.


👉DYNIE GÓRSKIE I WRONA

Zbieraj dynie górskie w pobliżu Dyni Thickets i Winogrona w pobliżu Grapevines. Dynie Górskie i Winogrona można wykorzystać do robienia przydatnych przedmiotów w domu Edmunda i w Kuchni Letniej.


👉ZNALEZIENIE DZIADKA

Po tym, jak posprzątasz bałagan po dziadku Edmunda, daj panu Hardrumble’owi jakieś druty za naprawienie okularów, aby upewnić się, że widzi, co robi, żeby znowu nie nawalił.


🎁 NAGRODY 🎁

✨Ukończ 75% ziemi i odbierz dekoracje GÓRSKIE RZĘSY – 5 dużych górskich i 5 małych górskich.

✨Można otrzymać DWA budynki pa 100% oczyszczania terenu: multibox Gigant Winogrona oraz Soda Maszyna z rękodziełem w środku.