bronwel-update-klondike

Tymczasowa lokacja BROWNWELL już otwarta!

Nowa tymczasowa lokacja BROWNWELL w grze Klondike od wczoraj już dostępna dla wszystkich! Poniżej znajdziecie szczegółowy opis lokacji:

Bezpańskie zwierzęta włóczą się po okolicy, a dzieci odmawiają jedzenia. Co się stało w Brownwell? Poznaj doktor Sophię i rozwiąż wszystkie zagadki!
To tymczasowa lokalizacja dostępna przez 1 tydzień, zostanie zamknięta 17 sierpnia o 23:59 PDT.

?Istnieje jeden poziom z jednym głównym celem:

– Zbadaj wszystkie worki cukru.

W tych torebkach zdobędziesz rafinowany cukier i użyjesz go do przygotowania energetycznych przekąsek na stole ze słodyczami.

?Pomóż doktor Sophii zabrać jej Bagaż i załadować go do Dyliżansu. W mieście jest jeszcze jeden problem: okropne drogi. Towary miejscowego kupca rozsypały się po tym, jak jego wóz natrafił na dziurę. Zanieś Worki Cukru do wagonu za pomocą narzędzia Przenieś.

?Następnie znajdź i odbuduj Stary Pensjonat, aby przekształcić go w szpital. Teraz potrzebujemy menu dla pacjentów. Pani Baker pomoże ci go sporządzić i da ci dolary kanadyjskie.

?Babcia Veguetta potrzebuje przyzwoitej filiżanki uspokajającej herbaty. Zbierz kwiaty rumianku, użyj ich, aby zabrać ze szpitala herbatę ziołową i daj ją Veguetcie. Wynagrodzi cię dolarami kanadyjskimi.

?Każdy szpital potrzebuje apteczek pierwszej pomocy. Zbierz Cotton Flowers, zrób kilka zestawów w szpitalu i daj je szeryfowi Robskiemu. On da ci dolary kanadyjskie.

– Oddaj wszystkie zarobione dolary bankierowi, żeby wykupił budynek szpitala.

?Czas dowiedzieć się, dlaczego dzieciaki w mieście nie chcą jeść zdrowych posiłków. Podążaj za Lollipops, aby odkryć stół ze słodyczami. Dzieciaki rozpoczęły podziemną produkcję cukierków! Hmm, możesz też zrobić przekąski na stole, jeśli masz cukier rafinowany 😉

?Ostatnim krokiem jest leczenie wszystkich bezpańskich zwierząt. Zbieraj Healing Leaves, zamieniaj je w leki dla zwierząt w szpitalu i podawaj je kotom i psom. Zwierzęta potrzebują odpowiedniego mieszkania! Znajdź w lokacji materiały budowlane i zbuduj dom dla kota i dom dla psa. Umieść wszystkie zwierzęta przy domach (NIE potrzebujesz narzędzia Przenieś, po prostu przeciągnij kłaczki) i oczyść trochę więcej ziemi, aby dowiedzieć się, co się stało ze schronieniem.

❗Jeśli kot lub pies utknie za domem, po prostu wyłącz na chwilę TRYB OPTYMALNY, a zwierzę się pojawi.❗

? NAGRODY ?

✨Ukończ nagrodę za główny cel i zdobądź DEKORACJĘ SZPITALA.

✨Oczyść 75% ziemi, aby otrzymać DOM DLA PSA. Daje dynamit i inne przydatne przedmioty w zamian za wodę w sumie 9 razy i pozostawia dekorację.

✨Oczyść 100% Brownwell i wygraj MULTIBOX CAT HOUSE.

Nie zapomnij o swoim BONUSIE i powiedz nam, jaką nagrodę chcesz otrzymać: domek dla kota czy domek dla psa?