Westrbroad Klondike

Westbroad, nowa tymczasowa lokacja!

Dziennikarz William Bierce nie zdoła uratować niewinnych ludzi bez twojej pomocy. Wyrusz w nową krainę Wesbroad w grze Klondike i odkryj główny sekret miasta!

Wesbroad to tymczasowa lokalizacja na 2 tygodnie, zostanie zamknięta 28 września o 23:59
Istnieją dwa poziomy: Westbroad i Golden Ponds. Każdy poziom ma 1 główny cel:
- Sprawdź wszystkie listy gończe.
- Zbadaj wszystkie bryłki złota.

Za wykonanie drugiego zadania, otrzymasz specjalny budynek. Zbieraj materiały budowlane w lokalizacji, aby ulepszyć drukarnię i odblokować więcej wspaniałych rzeczy w środku.

👉 William Bierce spotka się z Tobą, gdy przyjedziesz do miasta. Pomóż mu znaleźć malarza Fabio okradzionego przez bandytów. Odstrasz łajdaków i zanieś komiksy do redakcji.

👉 Teraz dowiedzmy się, dlaczego mieszkańcy są zatruci. Pobierz wodę z Polluted Ponds i przeprowadź analizę chemiczną na stole laboratoryjnym.

👉 Miejscowy szeryf jest zdecydowanie w to zamieszany! Znajdź jego biuro, odwróć uwagę strażnika za pomocą fajerwerków i poszukaj wskazówek.
*Zbierz w pobliżu siarkę i proch strzelniczy, aby rozpalić fajerwerki.

👉 Miasto musi poznać prawdę! Zbierz duże gałęzie z solidnych drzew, zrób cienki papier w prasie papierniczej i wydrukuj gazetki za pomocą prasy drukarskiej. Wybierz właściwe nagłówki gazet i rozpowszechnij je wśród mieszkańców.

👉 Im więcej dowodów, tym lepiej! Znajdź i napraw aparat i ukryj go w koszu. Wejdź na drugi poziom lokacji i zobacz, co dzieje się w Złotych Stawach. Porozmawiaj z tamtejszymi górnikami i zrób im kilka zdjęć.

NAGRODY! 🎁
Czy warto zbadać tę krainę w grze Klondike ? Sprawdź, co możesz zyskać i zdecyduj!
✨Ukończ linię zadań i zdobądź 𝐀𝐏𝐀𝐑𝐓𝐇𝐎𝐓𝐄𝐋: może pomieścić 20 pracowników przez 3 dni, którzy będą pracować tak skutecznie, jak 60 osób.
✨Wyczyść 100% Westbroad i wygraj cudowną 𝐁𝐘 𝐓𝐇𝐄 𝐏𝐎𝐍𝐃. To multibox, który daje nagrody co 24 godziny, w sumie 10 razy.
✨Wyczyść 100% złotych stawów, aby zdobyć 𝐏𝐎𝐍𝐃 z rzemiosłem.

𝑴𝑨𝑹𝑲𝑬𝑻 🤩
Dodano nowe stroje! Przymierz je i zostań prawdziwym dziennikarzem!