Charlie i Misja z Pierścionkiem

Dziś zostanie wprowadzona w grze Klondike kolejna aktualizacja. Będzie to nowa romantyczna misja w której naszym zadaniem będzie pomoc Charliemu w odnalezieniu odpowiedniego pierścionka na nietypowe oświadczyny :). Poniżej cała historia powstania nowej misji.

Pracowałem z Charlie ciężko, znam go dobrze, więc łatwo było zauważyć pewnego dnia, że jest jakiś inny. Uśmiechnął się i powiedział, że chce się oświadczyć Niememu Cieniowi, ale nie może znaleźć odpowiedniego pierścionka. Charlie zrobił dla mnie tak dużo, więc postanowiłem mu pomóc.

Potrzebowaliśmy zebrać trochę zapasów i wybrać się na spotkanie z jubilerem, Jimem Emeraldem. Ten wysłuchał cierpliwie naszej prośby, ale odmówił jej spełnienia. “Musisz wykonać pierścionek samodzielnie. Tylko tak dowiedziesz, że zasługujesz, aby go dać” dodał. Jubiler, wręczył Charliemu pudełko narzędzi jubilerskich i wytłumaczył mu podstawy jubilerskiego rzemiosła. W międzyczasie, mój przyjaciel już wiedział, że akwamaryn najlepiej nadawał się na pierścionek – był delikatny i miał kolor wspaniałych oczu Niemego Cienia.

Ostatnią rzeczą jaką musieliśmy zrobić, było przygotowanie przyjęcia. Przyszli wszyscy z Doliny Granatowych Szczytów, ale nikt nie wiedział co było powodem spotkania. W końcu Charlie podszedł do Niemego Cienia, uklęknął, wyciągnął pierścionek i spytał: “Wyjdziesz za mnie?” Wszyscy goście wstrzymali oddech w oczekiwaniu… A co powiedział Niemy Cień? Odwiedź Dolinę Granatowych Szczytów, sprawdź nową aktualizację i dowiedz się jak skończyła się historia.

2 thoughts on “Charlie i Misja z Pierścionkiem”

Comments are closed.