Kram Kupca dla Utalentowanych Przedsiębiorców

Jesteś dobrym przedsiębiorcą? Teraz w Klondike z nowym Kramem kupca możesz udowodnić to wszystkim znajomym. Pozwala ci on wymieniać się z sąsiadami różnymi przedmioty z gry, jak na przykład elementy kolekcji czy budynki.

Zdecyduj, co chciałbyś dać i dostać w zamian, a twój kram zajmie się resztą.

Swoją żyłkę przedsiębiorczości możesz dodatkowo rozwinąć dysponując nowymi zwierzętami na Twojej Farmie! Rasowe krowy i owce przynoszą większy profit, niż zwykłe bydło. Produkują więcej mleka i wełny i znacznie szybciej zamieniają się w złote statuy.

Ze Złotą Latarnią, która pozwala ci tworzyć super łopaty, sadzenie roślin nie było jeszcze nigdy tak łatwe! w ten sposób możesz zebrać więcej plonów i umieścić je w Gumnie – Twoim rozbudowanym Spichlerzu, z nowym limitem na prezenty.

Nie marnuj więcej czasu – podwiń rękawy i dowiedź swoich kupieckich talentów, teraz!

4 thoughts on “Kram Kupca dla Utalentowanych Przedsiębiorców”

  1. Taki kram handlowy powinien być dostępny za zwykłą kasę a nawet za darmo. Co z tego że go kupię jak nie będzie z kim handlować bo prawie nikogo na to nie stać – pomyślcie o tym twórcy:)…

  2. kram kupca powinien byc za normalne pieniadze a nie za diamenty. Wydac 150 diamentow to jest majatek a niezapomnijmy otym ze to POLSKA.

Comments are closed.