Tęcza

Pomóż swoim znajomym i spraw, aby ich Tęcza zabłysła, a oni zrobią to samo dla ciebie.

Zdobądź Tęczę w Sklepie, umieść w swojej grze i czekaj, aż Twoi znajomi posypią ją brokatem, abyś mógł wejść na wyższy poziom. Następnie Tęcza zamieni się w całą górę prezentów. Im wyższy poziom twojej tęczy, tym ciekawsze będą prezenty, które otrzymasz.

Możesz rozbudować Tęczę o 8 poziomów, na każdy potrzebujesz więcej brokatu.

 

Poniżej znajdziesz kilka ważnych szczegółów na temat Tęczy:

1. Aby otrzymać brokat od znajomych, podejdź do Tęczy, klknij na zielone pole pod Prezentami od znajomego.

2. Aby dać prezent znajomym, musisz odwiedzić ich Tęczę.

3. Aby dać prezenty znajomym, którzy pomogli ci rozbudować twoją Tęczę, idź do swojej Tęczy i wybierz „Wyślij prezent w podzięce”.

4. Możesz wysłać brokat maksymalnie 100 razy na dzień, zawsze do jednego znajomego. Jeśli twój brokat nie zostanie zaakceptowany w ciągu 12 godzin, zniknie.

5. Jeśli jeden z Twoich znajomych zaakceptuje brokat, niebieska ikonka pojawi się po prawej stronie pola gry. W tej ikonce, znajdziesz prezenty, które znajomi wysłali w zamian, po tym jak zaakceptowali Twoje prezenty.

6. Ważne: Im większy pakiet brokatu wysyłasz, tym lepszy będzie prezent, jaki otrzymasz w zamian.

7. Cała misja będzie trwała 2 tygodnie. Po ich upłynięciu wysyłanie brokatu nie będzie już możliwe, a Tęcza zniknie ze sklepu.

1 thought on “Tęcza”

  1. Proszę o wyjaśnienie co oznacza info przy kolekcji słodkości, że jest z prezentu od administracji? Od początku tęczy nie otrzymałam żadnego prezentu (paczki) od administracji.
    Pozdrawiam

Comments are closed.